X
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sipariş Özeti Toplam 0 ürün
Sepet Tutar 0.000,00 TL
İndirimler -0,00 TL
Kargo Ücreti ÜCRETSİZ
Toplam Tutar 0.000,00 TL


SEPETİ GÖRÜNTÜLE

ALIŞVERİŞE DEVAM ET
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Konumu kaldır

Kullanım Koşulları

İşbu inbox.com.tr. websitesi (“Site”) Datagate Bilgisayar Malzemeleri Tic. A. Ş.’ye (“Datagate”) ait olup bu siteyi kullanımınız aşağıdaki Kullanım Koşullarına ve yürürlükteki yasal mevzuata tabidir.

Sitedeki yazılım, veri, uygulama, bilgi, metin, fotoğraf, müzik, ses, görüntü, grafik, logo, sembol, çizim ve diğer materyal ya da hareketli imgeler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü materyal ya da "İçerik" ile ilgili tüm telif hakları, ticari markalar, patentler ve diğer fikri mülkiyet hakları Datagate’ye aittir veya kullanım hakları Datagate’ye sağlanmıştır. Site’nin isim, yazılım ve tasarımı izinsiz kullanılamaz, değiştirilemez. Sitenin kullanımı ile Kullanım Koşullarına ve mevzuat hükümlerine uymayı, kanuna aykırı veya kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı eylemlerde bulunmamayı kabul etmektesiniz. İnternet sitesinin kullanımını engelleyici (spam, virüs, truva atı, vb.) işlemlerde bulunulamaz diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşılamaz ve kullanılamaz.

Site, müstehcen, pornografik, tehdit edici, ırkçı, bölücü, küçük düşürücü, milli güvenliğe aykırı, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı, üçüncü kişileri tahkir edici, teşhirci, uygunsuz, güven sarsıcı ya da başka herhangi bir surette yasa dışı olan herhangi bir mesaj, bilgi ya da resmi yayınlamak, yüklemek ya da iletmek amacı ile kullanılamaz.

Gizlilik hakları dahil, başkalarının haklarını ihlal etme, diğer kullanıcıların Site’yi ya da başka herhangi bir websitesini kullanmasını ve bunlardan faydalanmasını engellemek amacıyla başka bilgisayarları hack'leme, aşırı trafik taleplerinde bulunma, probe ya da port scan yapmak, virüs, mail bomb, chain letters ya da piramit şemaları bulaştırma gibi eylemler yapılamaz. Bu ve benzeri kullanımlardan münhasıran kullanıcı sorumludur.

Datagate, gerekli görmesi halinde Site kullanımını engelleme, Siteyi değiştirme, Site üzerindeki bilgi ve belgeleri kaldırma hakkına sahiptir. Datagate, Sitenin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi bir takım bilgileri depolayabilir. Site’den başka bir internet sitesine link verilebilir, bu halde söz konusu site Datagate kontrolünde olmayıp, bu sitelerin içeriğinden ve kontrolünden Datagate sorumlu tutulamaz. Sitenin kullanımı ile anılan bilgilerinin depolanmasına/tutulmasına ve gerektiğinde resmi merciler ile paylaşılmasına onay vermektesiniz. Kullanım koşulları ve mevzuata aykırı şekilde Site’den yararlanılması durumunda Datagate’nin bir sorumluluğu olmayıp, zarara uğraması halinde ilgililere rücu hakkı saklıdır.

Ücretsiz Gönderim
1000 TL ve üzeri siparişlerde
kargo gönderimi ücretsizdir.
%100 Güvenli SSL
MasterCard / Visa
Kredi kartları ile güvenli alışveriş
Pazartesi / Cuma

09:00-16:30 Arası Destek

Bizi arayabilir, destek talebi oluşturabilirsiniz.
0 212 331 27 28
Bizi Takip Edin
19.05.2024 11:17:05