X
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sipariş Özeti Toplam 0 ürün
Sepet Tutar 0.000,00 TL
İndirimler -0,00 TL
Kargo Ücreti ÜCRETSİZ
Toplam Tutar 0.000,00 TL


SEPETİ GÖRÜNTÜLE

ALIŞVERİŞE DEVAM ET
14.08.2022 03:54:11
14.08.2022 03:54:11
14.08.2022 03:54:11
14.08.2022 03:54:12
14.08.2022 03:54:12
14.08.2022 03:54:12
14.08.2022 03:54:12
14.08.2022 03:54:12
14.08.2022 03:54:12
14.08.2022 03:54:12
14.08.2022 03:54:12

Kulaklık / Kablolu Kulaklık

Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL C100SI Kulaklık Siyah
0 Değerlendirme
168,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL C100SI Kulaklık Kırmızı
0 Değerlendirme
168,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL C100SI Kulaklık Beyaz
0 Değerlendirme
168,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL T110 Kulaklık Siyah
0 Değerlendirme
168,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL T110 Kulaklık Mavi
0 Değerlendirme
168,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL T110 Kulaklık Kırmızı
0 Değerlendirme
168,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL T110 Kulaklık Beyaz
0 Değerlendirme
168,99 TL
Havale indirimi %2,50
Apple Türkiye Garantilidir
Apple EarPods with Lightning Connector
0 Değerlendirme
368,99 TL
Havale indirimi %2,50
Samsung Türkiye Garantilidir
Samsung HS13 Kablolu Kulaklık Beyaz
0 Değerlendirme
79,00 TL
Havale indirimi %2,50
Samsung Türkiye Garantilidir
Samsung HS13 Kablolu Kulaklık Pembe
0 Değerlendirme
79,00 TL
Havale indirimi %2,50
Samsung Türkiye Garantilidir
Samsung HS13 Kablolu Kulaklık Yeşil
0 Değerlendirme
95,00 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
Aiwa ESTM-500BK Diamond Kulak İçi Kulaklık Siyah
0 Değerlendirme
448,99 TL

Kablolu Kulaklık

Genel itibariyle müzik dinlemek ve ikincil olarak da bir cihaz üzerinden sesli görüşme yapmak için değerlendirmek üzere tercih ettiğimiz kulaklık modelleri sayfamızda sizlere oldukça geniş bir yelpazede sunulmuştur. Özellikle de birbirinden nitelikli çeşitleri ile beğeninize sunulan kablolu kulaklık tasarımları, yapıları bakımından farklı kullanım alanlarına göre özel olarak dizayn edilmiş modeller karşınıza çıkmaktadır. Çeşitli özelliklerde ve niteliklerde elde edebileceğiniz bu ürün modelleri başlıca; kulak içi kablolu modeller, kulak üstü kablolu modeller, uzun veya standart kablo boyundaki tasarımlar, gündelik kullanımda değerlendirilebilecek ürün çeşitleri ve spor faaliyetleri için geliştirilmiş ürün tasarımları olarak birbirinden ayrılabilir. Her kullanım şekline göre uygun niteliklerde birden fazla farklı kulaklığı rahatlıkla elde edebileceksiniz. Kulak içi tasarım ürün modelleri de kendi içerisinde pek çok farklı formda olan yapıları ile geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu ürünler ise başlıca silikon başlı üretimler, kulak geometrisine göre tasarlanan ürün çeşitleri, klasik yuvarlak modeller ve kulak üstü geçirmeli destek sunan ürün tasarımları olarak ele alınabilir. Her ne kadar kablolu, yani artık bir eski tip ürün çeşidi olarak bilinseler de bu tasarımlar son derece sağlam yapılı, uzun ömürlü ve sürekli olarak geliştirilen içeriklere sahip modeller olarak karşınıza çıkar. Her birinin de kablo yapıları oldukça ergonomik bir şekilde imal edilmiş olup, karışmayan, dolaşmayan ve kırılmayan bir kalitede üretilmişlerdir. Bu ürünlerin sizlere sunacakları avantajlar sandığınızdan çok daha fazla olmaktadır. İster iş hayatınızda isterseniz de sosyal hayatınızda değerlendirebileceğiniz modellerin her biri içerisinde de farklı renklerde, tarzınıza uygun çeşitlerin de bulunabildiğini bilmeniz gerekir. Orijinal kablolu kulaklık ürün tasarımlarını deneyimlemekten çok memnun kalacaksınız.

Başlıca Deneyimleyebileceğiniz Kullanım Yerleriyle Beraber Kulak İçi Kablolu Kulaklık Ürünleri

Kulak içi ürün tasarımları öncelikle sizlere yer tutmaması açısından dışarıda kolay taşıma imkânı sunmaktadır. Bu ürün modelleri içerisinden Hi-res teknolojisi, yani yüksek çözünürlüklü ses özelliği sunan tasarımlardan kısaca bahsetmek gerekirse, bu modeller taşıma çantalı ambalajları ile beğeninize sunulan son derece kaliteli ürün çeşitleri olmaktadır. Kulak içi kablolu kulaklık ürün modelleri arasında oldukça şık görünümü ile dikkat çeken bu tasarımlar sizlere başlıca iki farklı renk opsiyonunda sunulmaktadır. Bu modelleri ister beyaz renkte isterseniz de siyah renkte kolaylıkla bulabileceksiniz. Şık görünümünün yanı sıra fonksiyonları ile de kullanıcısına çok fayda sunacak olan bu modeller yüksek çözünürlüklü ses özelliği dışında ayrıca çok yönlü kondenser mikrofona da sahip olmaktadır. Tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde maksimum performansta çalışan bu tasarımların eller serbest arama işlevleri de özellikleri arasında dikkat çeken bir fonksiyonudur. Hoparlör çapları 10 mm kadar olmakta olup, kulak için ideal boyutta olduğu söylenebilir. Bunların yanı sıra titanyum diyafram, N40 mıknatıs özellikli ve Cu ses bobini de, ses özellikleri arasında yer alan diğer nitelikleri olmaktadır. Frekans tepkileri ise 10 Hz ile 40 kHz arasındadır. Bu özellikler, pek çok nitelikli kulak içi kablolu kulaklık modellerinde benzerlik göstermektedir. Ayrıca bir başka ürün tasarımı olan 30 derece açıya sahip ultra kompakt dinamik ürünleri de ele almak gerekirse, bu modeller de ergonomik yapılarıyla bir o kadar keyifli kullanım sunan ürünler arasında yer almaktadır. Bu iki tip ürünün de kablo uzunlukları 120 cm olmakta olup, sizlere pratik bir kullanım sağlayacak olan ürün çeşitleri oldukları söylenebilir. Ayrıca söz konusu kompakt dinamik ürünlerin kablo yapısı da şeffaf, kalın ve dayanıklı bir üretim olmakta olup, hiçbir surette karışmayan, dolaşmayan bir özelliğe sahip olmaktadır. Kulak içi tasarımlar pek çok farklı niteliklere sahip daha ince modeller ile hizmetinize sunulmaktadır. Standart olarak siyah elde edebileceğiniz bu ürünü aynı zamanda kırmızı veya gümüş renklerinde de kolaylıkla bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Farklı kablo uzunluklarında da karşınıza çıkabilen bu şık ve tarz ürünlerin farklı tasarımlardaki modellerini ayrıca açık mavi, pembe, fıstık yeşili ve gece mavisi gibi çeşitli renklerde de elde edebileceksiniz. Kablolu kulaklık renkli tasarımlarının her biri de farklı markaların üretimleri olarak ve farklı niteliklerde beğeninize sunulmaktadır. Özellikle spor faaliyetleriniz gibi spesifik olarak kullanım sağlamayı düşündüğünüz alan doğrultusunda ideal uzunluk ve hoparlör yapısında bir tasarımı rahatlıkla tercihte bulunabileceksiniz. Seçimlerinizi kolaylaştırmak adına JBL kablolu kulaklık ürünlerini yakından inceleyebilir, tek tıkla satın alabilirsiniz!

Kulak Üstü Kablolu Kulaklık Tasarımları ve Kablolu Ürünlerin Sağladığı Başlıca Avantajlar

Kulak üstü ürün modelleri, özellikle oyun oynayanlar için son derece önemli ürün tasarımları olarak imal edilmektedir. Kulağı tam kavrayan konforlu ve kaliteli materyalli yapısı sayesinde dışarıdaki ses temasını etkili bir şekilde kesebilmeleri ile bu ürünler tam bir konsantrasyonun en iyi şekilde sağlanmasını amaçlamaktadır. Dilerseniz iş hayatınızda da bu ürün çeşitlerini deneyimleyebilmeniz mümkündür. Özellikle de sürekli olarak telefonla görüşmek durumundaysanız, ofiste çevreyi rahatsız etmeden ve sizin de dikkatiniz dağılmadan bu ürün çeşitlerini kullanabilmeniz söz konusudur. Ayrıca sürekli olarak görüntülü konuşmanızı, konferans yapmanızı veya bilgisayar üzerinden toplantılara katılmanızı gerektiren bir işe sahipseniz bu kulak üstü kablolu kulaklık tasarımları ile eşsiz bir kullanım deneyimi elde edebileceğinizi bilmeniz gerekir. Başınıza göre ayarlanabilir yapıları sayesinde rahat bir kullanım sağlayabileceğiniz bu modeller arasında ayrıca hem kablolu hem de kablosuz çalışma özelliği gösteren son derece güçlü ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sayede arzu ettiğiniz şekilde bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Kulak üstü ürün modellerinde N40 neodim mıknatıs özellikli, sürücü birimi 40 mm olan ve hassasiyeti 105 Db olan nitelikli tasarımlar ile en eğlenceli oyunlarınızın da keyfini sürebileceksiniz. Bu özelliklerdeki mikrofonlu kablolu kulaklık ürün tasarımları, sizlere aynı zevki yaşatacak etkiye sahip kalitedelerdir. Ayrıca sadece oyun ve iş faaliyetlerinizde değil, dilerseniz spor aktivitelerinizde de bu ürün modellerinden etkili faydalar elde edebileceksiniz. Kablolu ve kablosuz çalışma opsiyonu sunan ürün tasarımlarının frekans aralıkları ise 20 Hz ile 20 kHz olmaktadır. Ancak kablolu olarak kullanım elde etmek ile çok daha etkili bir fayda sağlayabilmenizin de söz konusu olduğunu belirtmek gerekir. Kablolu ürün çeşitlerini daha avantajlı yapan başlıca husus, ses kalitesinin hiçbir surette düşme olasılığının olmamasıdır. Kablolu sistem olmalarından dolayı sabit bir standardı bulunmakta olup, yazılımsal veya fonksiyonel bir sorun riski taşımamaktadır. Ayrıca sürekli olarak şarja ihtiyaç duymamaları sayesinde kablolu ürün modellerini içiniz rahat bir şekilde sınırsızca kullanabilirsiniz.  Ekstra bir elektrik de bu ürünler için harcamanız söz konusu olmadığından bu durumu daha tasarruflu olarak da görebilmeniz mümkündür. Kablosuzlara göre çok daha kolay bir kullanımlarının olduğunu da belirtmek gerekir. Cihazınızın girişine takmanız suretiyle zahmetsiz bir şekilde hemen kullanıma geçebileceksiniz. Son olarak ise maliyetleri açısından çok daha uygun olduklarını da belirtmek gerekir. En kaliteli kablolu kulaklık tasarımlarını dahi ortalama bir kablosuz modelden çok daha uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Faydalı Yapılarıyla Uzun Kablolu Kulaklık Tasarımları

Uzun kablosu bulunan kulaklıkların en önemli avantajlarından birisi hareket kabiliyetiniz kısıtlanmadan kullanım elde edebilmeniz olmaktadır. Bu sayede özellikle çeşitli spor aktiviteleriniz esnasında kolay bir kullanım sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Örneğin kapalı spor salonunda koşu bandının üzerinde spor yapıyor olmanız esnasında rahatlıkla yüksek tempoda koşabileceksiniz. Kablonun kısa gelmesi ve bu yüzden telefonunuzun yere düşmesi gibi durumlarla karşılaşmayacaksınız. Ayrıca kulaklığınızı koşu bandının kendi ekranına takmak suretiyle de değerlendiriyor olabilirsiniz. Bu durumda da ekrana yakın olmak zorunda hissetmeden koşu bandının gerisine basarak da koşu faaliyetinizi sürdürebileceksiniz. Yere uzanmış, çeşitli aerobik hareketler yapıyor olmanız durumunda da uzun kablo sayesinde engelle karşılaşmadan spor faaliyetinizi tamamlayabileceksiniz. Ayrıca kablolu yapısının en garanti avantajı, şarjının bitmesi gibi bir derdinin olmamasıdır. Böylelikle sporunuzu müziğiniz olmadan tamamlamak zorunda da kalmazsınız. Sizlere sunulan başlıca uzun kablolu kulaklık ürünleri 120 cm gibi bir uzunluğa sahiptir. Bu tasarımları birden fazla markanın geliştirdiği modellerde bulabilirsiniz. Her biri mikrofonlu yapılarda olan bu ürünlerin kablolarının üzerlerinde 3 adet tuş bulunmaktadır. Müzik deneyiminiz esnasında bu tuşlar, ses açma – kısma ve durdurma gibi görevleri görmekte olup, telefon görüşmelerinizde de etkili bir kullanım imkânı sunmaktadır. Bu modellerin silikon ağızlı olanları özellikle spor faaliyetlerinizde kulağınızdan düşme ihtimali bulundurmamakta olup, oldukça hafif olan yapıları sayesinde de hiçbir surette rahatsızlık hissi yaşamayacaksınızdır. Bütün müzik çeşitlerini en net şekilde dinlemenizi sağlayan bu tasarımları ayrıca pembe, mavi, yeşil, beyaz ve siyah renklerde de elde edebilmeniz mümkündür. Sadece 13 gr kadar bir ağırlığa sahip olmakta olup, ergonomik tasarımlarıyla pratik kullanımlar deneyimleyebileceksiniz. Benzer niteliklere sahip olan 50 gr ağırlıkta ürünleri de bulmak mümkündür. Bu ürünlerin hafif olanlardan farkı ise fiziksel olarak sağlamlığı olmaktadır. Tuş sayısı ve uzunlukları bakımından herhangi bir farkı bulunmamakta olup, hoparlör ağzı klasik yuvarlak kulak içi tasarım olmaktadır. Özellikle çağrılarda ve müzik faaliyetlerinde uzun ömürlü bir şekilde fayda edilebilmektedir. Belirtmek gerekir ki oyun faaliyetleri için kullandığınızda diğer modeller kadar verim elde edilemeyebilir. Spor aktivitelerinizde ise tercihinize göre kullanım sağlayabilirsiniz. Ancak genel itibariyle spor faaliyetlerinizde daha hafif tasarımların tercihte bulunulduğunu da tahmin edebilirsiniz. Bu uzun kablolu tasarımların kulaklık hassasiyetleri ise her bir model arasında değişkenlik göstermektedir. Başlıca 98,5 Db ile 100 Db arasında değişen değerlerde ürünler olduklarını belirtmek gerekir.

Kablolu Kulaklık Modelleri Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Başlıca Hususlar

Bu ürün modelleri arasından bir tercihte bulunacağınız esnada bakmanız gereken başlıca noktalar; kulaklık tipi, frekans aralığı, ses hassasiyeti, empedans değeri, Tdh değeri, tuş fonksiyonu ve tercihinize göre de markası olmaktadır. Öncelikle kulak içi kablolu kulaklık modelleri ele alınacak olursa, bu tasarımların seçilme nedenlerinin neredeyse hiç yer kaplamamaları olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca son derece kaliteli fonksiyonlara sahip olmalarının yanı sıra da çok uygun maliyetlerde modelleri bulunabilmektedir. Kulak içi kulaklıklarda ses izolasyonunun daha iyi olabileceğini de bilmeniz gerekir. Bu sayede düşük ses seviyesinde kullanım elde ederken dışarıdan gelen seslere maruz kalma ihtimaliniz de düşük olabilir, kulağınıza da yüksek ses ile zarar verme olasılığınız ortadan kalkar. Ancak dezavantajları da yok değildir. Örneğin kulak içi tasarımlarda kulak zarına zarar verme olasılığı söz konusu olabilir. Temizlenmeme durumunda ise kulak içine çeşitli bakteri ve mikrop girmesi kaçınılmazdır. Kalitesiz bir kulak içi kulaklık ise kulaktan düşebilir ve bu yüzden son derece konforsuz bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Kulak içi bir kulaklık tipi tercihinde bulunacaksanız başlıca bu hususları göz önünde bulundurmanız önemlidir. Kulak üstü modeller ise öncelikle taşınması bakımından çok daha zahmetlidir. Çok yer kaplamakta ve bu durum sizi yerine göre rahatsız edebilmektedir. Kaliteli bir kulak üstü tip ürün oldukça yüksek maliyetlerde olabilir. Ancak bir yandan da sürücü içerdikleri için son derece temiz bir ses kalitesi elde edebilmeniz de mümkündür. Bu tasarımlar daha az güç tüketmektedir. Kulak üstü bir model tercihinde bulunacaksanız en iyisi ayarlanabilen, sıkmayan bir tarzda karar kılmanız doğru olacaktır. Aynı zamanda deri kumaşa sahip olanları çok daha konforlu kullanım imkânı tanıyacaktır. Ancak kulak içi ile kulak üstü tasarımlar arasında kararsızsanız, belirtmek gerekir ki, spor ve yürüyüşleriniz için kulak içi; uzun ömürlü, sağlam bir ürün arayışındaysanız da kulak üstü tercihinde bulunabilirsiniz. Birçok seçenek arasından zevkinize ve kullanım elde etmek istediğiniz alana göre bir ürün çeşidini de rahatlıkla bulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Kulaklık modelleri arasından bir seçim yapacağınız esnada göz önünde bulunduracağınız bir diğer nokta da frekans aralıkları olmalıdır. Kulaklıklarda frekans aralığı ne kadar geniş olursa ses de o derece kaliteli çıkmaktadır. Ürün çeşitlerinde hem tiz hem de bas sesli kulaklık modeli olarak farklı frekans aralıklarına sahip birçok uzun veya kısa kablolu kulaklık yer almaktadır. Başlıca 20 Hz – 25 kHz arası tiz sesi; 10 Hz – 20 kHz arası da bas sesi ifade etmektedir. Ancak ideal olarak 15 Hz – 22 kHz arası olan ürünler de bulunabilmektedir. Ayrıca dilerseniz 5 Hz – 25 kHz frekans aralığında olan bass ve tizi sizlere beraber veren kulaklık modellerinden birini de tercihte bulunabileceksiniz.

Bütçeye Hitap eden Maliyetleri İle Kablolu Kulaklık Fiyatları

Birbirinden farklı niteliklerde çalışma özelliği ve dizaynları doğrultusunda kulaklık modelleri fiyatları bakımından değişkenlik gösterebilmektedir. Ürünün tuşları, mikrofonları ve benzeri detayları doğrultusunda maliyetinde artış gözlemlenebilirken aynı zamanda bu fonksiyonlarının iyi derecede çalışıyor olması da maliyetine etki eden bir husus olabilmektedir. Ürünlerin kablolarının uzun veya kısa olması fiyatları açısından büyük bir fark yaratmamaktadır. Ancak birebir aynı boylarda ve benzer çalışma fonksiyonlarında iki farklı kaliteli ürün arasında maliyet farkı da söz konusu olabilmektedir. Bu durumu marka farkı ile açıklamak mümkündür. Alanında oldukça kaliteli üretimler yapmış ve kullanıcılar açısından güven oluşturmuş her bir marka daha bir popüler hale geldiğinden söz konusu ürünlerine daha fazla talep olabilmektedir. Bu durum da markanın ürünlerinde fiyat artışını meydana getirebilmektedir. Dolayısıyla kaliteli ve fonksiyonel bir kulaklık tasarımını farklı markalarda çok daha uygun maliyetlerde, bütçenize göre de bulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Kablolu kulaklık önerisi kapsamında kullanıcı yorumlarını da inceleyebilir, bu şekilde de bir karara varabilirsiniz. Ancak kulaklıklarınızdan maksimum fayda almayı amaçlıyorsanız hangi alanda kullanım ihtiyacınız olduğuna göre bir tercihte bulunmanız doğru bir karar olacaktır. Bu kapsamda iş hayatı ve sosyal hayatta deneyimlemek üzere iki farklı model tercihte bulunmanız da söz konusu olabilir. Bu sayede bu ürünlerden uzun ömürlü bir kullanım da sağlayabileceksiniz. Örneğin iş hayatınızda çok daha konforlu ve rahat hareket kabiliyeti sunan bir tasarımı tercihte bulunabilir, telefon görüşmeleriniz veya bilgisayardan katılacağınız konferanslarınızda daha rahat bir şekilde işinize odaklanabilirsiniz. Sosyal hayatta ise spor veya oyun aktiviteleriniz doğrultusunda bir tercihte bulunabilirsiniz. Uzun kablolu bir model ile sporda daha pratik bir kullanım deneyimleyebilecekken, kulak üstü modelleri de bilgisayar oyunlarınızda daha iyi bir ses izolasyonu sunabilmesi bakımından seçebilirsiniz. Yine de bilmelisiniz ki tercihte bulunacağınız ürünün kalitesi sizlere etkili bir kullanım olanağı tanıyabilecektir. Kablolu modeller arasında tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun bir tasarımı rahatlıkla elde edebileceğinizi de bilmeniz gerekir. Sizlere son derece üstün bir çalışma performansı sunacak olmalarına karşın kablolu kulaklık fiyatları diğer ürün modellerine göre çok daha uygun maliyetlerde bulunabilmektedir. Bu sayede her açıdan eşsiz bir fayda elde edebileceksiniz. Eğer sizler de kaliteli bir kullanım deneyimi elde edebileceğiniz fonksiyonel bir kulaklık tasarımına ihtiyaç duyuyorsanız, inbox.com üzerinden bütün özellik ve detayları ile beraber her bir ürün çeşidini inceleyebilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız her bir kulaklık modelinden de çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Devamını Oku
Ücretsiz Gönderim
250 TL ve üzeri siparişlerde
kargo gönderimi ücretsizdir.
%100 Güvenli SSL
MasterCard / Visa
Kredi kartları ile güvenli alışveriş
Pazartesi / Cuma 09:00-16:30 ARASI DESTEK
Bizi arayabilir, destek talebi oluşturabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Mastercard
Visa
Iyzico
Secured by Sectigo
Pci Dss
Toplanan verilerle ilgili detaylara Çerez Politikası sayfasından ulaşabilirsiniz. Tamam
14.08.2022 03:54:12