X
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sipariş Özeti Toplam 0 ürün
Sepet Tutar 0.000,00 TL
İndirimler -0,00 TL
Kargo Ücreti ÜCRETSİZ
Toplam Tutar 0.000,00 TL


SEPETİ GÖRÜNTÜLE

ALIŞVERİŞE DEVAM ET
14.08.2022 04:19:22
14.08.2022 04:19:22
14.08.2022 04:19:22
14.08.2022 04:19:23
14.08.2022 04:19:23
14.08.2022 04:19:23
14.08.2022 04:19:23
14.08.2022 04:19:23
14.08.2022 04:19:23
14.08.2022 04:19:23
14.08.2022 04:19:23

Hoparlör / Bluetooth Hoparlör

Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
Aiwa BST-500BK Bluetooth Hoparlör Siyah
0 Değerlendirme
878,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
Aiwa BST-500RD Bluetooth Hoparlör Kırmızı
0 Değerlendirme
878,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör Siyah
0 Değerlendirme
469,00 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
Aiwa BS-110BL Bluetooth Hoparlör Mavi
0 Değerlendirme
469,00 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
Aiwa BS-110RD Bluetooth Hoparlör Kırmızı
0 Değerlendirme
469,00 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
Aiwa BS-200BK Bluetooth Hoparlör Siyah
0 Değerlendirme
389,00 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
Aiwa BS-200RD Bluetooth Hoparlör Kırmızı
0 Değerlendirme
389,00 TL
Havale indirimi %2,50
JBL Go3 Bluetooth Hoparlör IP67 Siyah
0 Değerlendirme
699,00 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL Go3 Bluetooth Hoparlör IP67 Pembe
0 Değerlendirme
658,99 TL
Havale indirimi %2,50
JBL Go3 Bluetooth Hoparlör IP67 Mavi
0 Değerlendirme
699,00 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL Go3 Bluetooth Hoparlör IP67 Kırmızı
0 Değerlendirme
658,99 TL
Havale indirimi %2,50
Distribütör Garantilidir
JBL Go3 Bluetooth Hoparlör IP67 Squad
0 Değerlendirme
658,99 TL

Bluetooth Hoparlör

Bluetooth hoparlör seçenekleri kullanıcılara kolay bir şekilde bağlantı gerçekleştirerek hoparlörün çalışabilmesine yardımcı olmaktadır. Temelde, kablosuz bir ağ yardımı ile kesintisiz bir bağlantı şekli oluşturmayı amaçlayan bu sistem, hoparlör seçeneklerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Bluetooth teknolojisi, mobil cihazların birbirine bağlanmasını daha kolay ve pratik hale getirmektedir. Bluetooth teknolojisi gelişen teknoloji ile birlikte hoparlörde de sıklıkla tercih edilen bir özellik haline gelmiş durumdadır. Müzik keyfinin çok daha kolay bir şekilde ulaşılabilir hale gelmesinde ve kullanımı esnasında da yaşanacak sorunların en aza indirgenmesine yarayan ürün seçenekleri, çeşitli özelliklere sahip şekilde kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Bluetooth hoparlör tavsiye alınmak istendiğinde, kararın daha doğru verilebilmesi adına, hangi alanlarda ve çoğunlukla hangi ortamlarda kullanılacağına dikkat edilmesi gerekmektedir. Açık ve kapalı alanlarda kullanılmak istenen hoparlörlerin özellikleri su altında bir noktaya kadar kullanıma izin veren hoparlörlerin özellikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle, seçimin doğru yapılabilmesindeki en önemli kriter, kişinin hoparlörü hangi alanda daha sıklıkla kullanacağına karar vermesi olmaktadır. Bu duruma karar verildikten sonra, kişi isteğine göre diğer ekstra özellikleri de barındıran bir hoparlör modeli seçebilmektedir. Herhangi bir yere taşınmak istenmeyen ve daima ev ve ofis gibi kapalı bir alanda sabit olarak kullanılmak istenen bir hoparlör modeli alınmak istense dahi, kişiyi kablo karışıklığından kurtarması açısından eşit derecede avantaj sağlamaktadır. Alınacak olan hoparlör seçeneğinin hem kablo karışıklığından kurtarma imkanı sağlaması hem de kaliteli bir ses deneyimi yaşamaya yardımcı olması açısından, bluetooth bağlantı özelliğine sahip olan ürünler sıklık ile tercih edilmektedir. Bluetooth hoparlör fiyatları kullanım alanları ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Bluetooth Hoparlör Kullanımının Avantajları

Bluetooth hoparlör ışıklı seçenekleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu özellik sayesinde, gece kullanım da mümkün kılınmaktadır. Ev içerisinde kullanılmak istenen bir bluetooth hoparlör seçilecek olduğunda dahi ışıklı modellerin tercih edildiği göze çarpmaktadır. Açık havada da kullanıma izin veren bu modellerin, gece açık havalarda oldukça kullanışlı bir seçenek olduğunu söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra, ev içerisinde hem kaliteli bir ses deneyimi yaşamak hem de modern tasarımın ışık ile birleşmesi ile dekoratif bir yapı da elde edilmektedir. Tercih edilecek olan ürün modelleri kişilere hem ses deneyimi açısından birçok seçenek sunmaktadır hem de kullanıldığı ortam ile uyum sağlayabilecek renk ve tasarım seçenekleri sunmaktadır. Her hoparlör modelinde farklı ve kendine özgü bir tasarım bulunmaktadır. Bu sayede, seçim yaparken sabit bir şekilde kullanılmak isteniyor ise o alanın dekorasyonuna uyumlu bir hoparlör modelinin seçilmesi mümkün olunmaktadır. Farklı boyutlara sahip olması ile hem sabit olarak bir alanda kullanım imkanı veren hem de taşınabilir boyları bulunan blkablosuz ürünlerde farklı seçenekler yer almaktadır. Kişi, günlük hayatta taşınabilir şekilde kullanmak üzere bir bluetooth hoparlör modeli edinmek istiyor ise kendi giyimine ve tarzına uygun olan bir modeli de rahatlıkla bulabilmektedir. El askısı kısmı ile çanta ve benzeri eşyalara takılarak kullanılabilen bu modeller de, kullanıcıların tarzını yansıtmanın farklı bir yolu olarak ortaya çıkabilmektedir. Bluetooth hoparlör önerisi alınmak istendiğinde bu gibi noktalar, kişilerin dikkat ettiği özellikler arasında yer almaktadır. Sadece ses kalitesi ve boyut gibi özelliklere dikkat ederek bir seçim yapılabilmesi de yeterli olacağı gibi, kategori içerisinde yer alan hoparlör seçenekleri farklı tasarım ve tarzlarda olduğu için estetik bir seçim yapabilme şansını da kullanıcılara bir seçenek olarak sunmaktadır. Böylelikle, tercih ederken kişiler birçok farklı kıstası kendilerince belirleyebilmektedir. Tasarımın çeşitliliği, kişilerin seçim şansını arttıran ve kullanım alanları ile daha uyumlu sonuçlar alabilmelerine fayda sağlamaktadır. Renk ve boyut konusundaki çeşitlilik de kullanıcıların farklı tarzdaki hoparlörleri aynı kategori içerisinde bulabilmeleri amacına hizmet etmektedir. Hem tasarım hem de kullanım kolaylığını aynı anda sunmayı başaran ürün modelleri ile, hayat kurtarıcı özellikler bir araya getirilmiş olmaktadır. Kişileri şarj konusunda da büyük bir oranda rahatlığa kavuşturan hoparlör modelleri, kolaylıkla şarj olabilmektedir. Kablo kullanımının karmaşasından kişileri kurtaran bluetooth ürünler, bu özellikleri sayesinde kullanıcıların yanlarında ekstra bir güç kaynağı taşımaları gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.

 

Bluetooth Hoparlör Özellikleri

Bluetooth hoparlör mikrofonlu bir tasarıma sahip olmaktadır. Dahili şekilde bulunan bu mikrofon hoparlörün kullanım amaçlarını genişletmeye yardımcı olmaktadır. Bluetooth hoparlör yüksek sesli bir şekilde kullanıma imkan da tanımaktadır. Bulunulan ortamın açık hava olması ya da daha yüksek sese ihtiyaç duyulan bir alan olması, hoparlör kullanımına kısıtlama getirmemektedir. Hiperbas özellikleri sayesinde her alanda müzik keyfinin devam edebilme imkanı sağlamaktadır. Kullanımının birçok alanda sağlanabildiği bluetooth hoparlör ses bombası modelleri, kullanıcılara enerji ve güç tasarrufu da sağlamaktadır. Daha kısa sürede şarj edilebilme özellikleri sayesinde hem kullanıcılara zamandan tasarruf sağlamaktadır hem de enerjinin daha az kullanılması sayesinde çevre dostu bir özellik göstermektedir. Birbirilerinden farklı sürelerde kullanım sağlayan bu kablosuz hoparlör modellerinde, kesintisiz bir kullanım sağlanması mümkün olmaktadır. 12 saat ve üzeri gibi saatlerde kesintisiz bir kullanım gerçekleştirmeyi sağlamaktadır. Bu sayede, kullanıcıların hem enerji tasarrufu hem de zamandan tasarrufu sağlamaktadır. Bluetooth hoparlör 2+1 şeklinde evde kullanıma en uygun olan seçenekleri de bu kategori içerisinde bulabilmek mümkündür. Bu modeldeki hoparlörler hem kapalı hem de açık alanlada sesin en iyi şekilde duyulabilmesine yardımcı olmaktadır. Tüm cihazlar ile kullanımında en yüksek verim alınabilmektedir. Bassların sesinin ve diğer seslerin netliğini en iyi şekilde duymaya yardımcı olmaktadır. Titreşimlerin en aza indirgenmesine ve sesin dışarı çıkışı esnasında hoparlörün hareket etmesi ve zarar görmesini önlemektedir. Masada kullanım esnasında ya da diğer alanlarda kullanımda çok yer kaplamadığı için birçok farklı alanda kullanım sağlanabilmektedir. Diğer cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışarak, masada ve açık alanlarda da kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Bluetooth ile cihazlara bağlanma gerçekleştikten sonra, kişi cihazı yardımı ile sesin ayarını da yapabilmektedir. Bu durum da, kullanımı çok daha iyi bir hale getirmektedir. Kişi, kullandığı alana bağlı olarak sesi istediği düzeyde ayarlayabilmektedir. Bu sayede, hem farklı cihazlar ile hem de farklı alanlar ile uyumlu bir çalışma mümkün kılınmaktadır. Ses ayarı sadece bağlanılan cihazdan değil, hoparlörün kendisinden de yapılabilmektedir. Bluetooth özelliği sayesinde hem kablo karmaşasından hem de kişilerin kullanım alanlarının kısıtlanması durumundan kurtulmak mümkün olmaktadır. Böylikle, kablosuz hoparlör kullanımı kişilerin birçok farklı alanda ve birçok farklı ses ayarında kullanım imkanı sunan bir  seçenek olarak göze çarpmaktadır. Kullanılmak istenen alana ve bu alanda tercih edilmek istenen hoparlörün boyutlarına, kategori altından ulaşım sağlamak mümkün olmaktadır. Kişiler, istedikleri renk ve boyutta bir hoparlör modelini temin edebilmektedir.

Farklı Alanlarda Kullanım İmkanı Sağlayan Bluetooth Hoparlör

Bluetooth hoparlör mikrofon özelliğini de bünyelerinde barındırmaktadır. Bu özellik sayesinde, kullanım çok amaçlı bir hale getirilebilmektedir. Kişiler kablosuz ürünleri çoğunlukla müzik dinlemek gibi tek bir amaca hizmet eden cihazlar olarak düşünmektedir. Ancak bu özelliklerinin yanı sıra, telefon konuşmalarını da bu cihazlar ile yapabilmek mümkün olmaktadır. Kişi, başka bir iş ile uğraşırken ve sesi çok daha net bir şekilde duyma ihtiyacı hissetttiğinde telefonu ve kablosuz hoparlörünü bağlayabilir ve bu şekilde kullanım gerçekleştirilebilir. Kimi zaman sadece, yoğunluk sebebi ile değil telefonun kişiye yakın olmasından kaynaklı radyasyon yayılımını azaltmak amacı ile de ürünlerin her birinin kullanımını gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Bu nedenle, bu tarz hoparlörler kullanım amaçlarını geniş bir alana yaymaktadır. İsteyen müzik keyfini her alanda sürdürebilmek adına isteyen de telefon görüşmelerini kendi alanlarına daha uygun bir hale getirmek amacı ile kablosuz hoparlörleri kullanabilmektedir. Bu nedenle, kişiler kendi seçimlerini yapar iken hangi alanlarda ve genellikle hangi amaçla kullanım gerçekleştirmek istediklerine karar vermelidir. Ancak bu sayede, kişilere en uyumlu ve verimli sonuçların alınabildiği hoparlör seçeneklerini bulabilmek mümkün olmaktadır. Eğer sadece telefon görüşmelerini yapmak amacı ile bir hoparlör tercihinde bulunulmak isteniyor ise kişilerin daha taşınabilir ve daha küçük boyutlarda bir hoparlör seçmeleri daha uygun bir seçim olacaktır. Eğer müzik dinlemek ve diğer aktiviteler için de kullanım gerçekleştirmek adına bir ürün seçimi yapılacak ise özellikler buna dikkat edilerek ve bu duruma uygun olacak şekilde seçilmelidir. Bluetooth hoparlör mini seçenekler her iki durum için de oldukça kullanışlı seçeneklerden biri olmaktadır. Bu hoparlör seçenekleri hem taşınmaya uygun hem de fazla yer kaplamadıkları için çantaya atılarak istenilen alana götürülebilmektedir. Alınacak olan hoparlörün boyutları kullanım alanları için oldukça önemli bir özellik olmaktadır. Sürekli seyahat edilen bir yaşam tarzına sahip olan kişiler için büyük boyutlarda hoparlörlerin kullanımı oldukça fazla dezavantaja sahip olmaktadır. Daha sabit alanlarda kullanımları oldukça yararlı olan bu hoparlör çeşitleri sabit alanlarda kullanım için yararlı olmaktadır. Taşıyabilmek ve kişi ile birlikte birçok farklı yerde kullanımı mümkün kılmak adına, daha küçük ve daha çok işlevi kendi içerisinde bir araya getirebilen cihaz seçenekleri daha uygun olmaktadır. Bu nedenle, ürün seçimi yapılırken özellikle bu gibi noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Seçimlerin daha verimli sonuçlar vermesi açısından bu noktalar önemli olmaktadır.

Yüksek Sesli Hoparlör Seçenekleri

Bluetooth hoparlörler kullanım açısından oldukça fazla avantaja sahip olmaktadır. Bu özelliklerden en önemlisi taşınmanın kolaylaşması ve kullanım alanlarının artması olmaktadır. Bu avantajların kazanılmasında hoparlörlerin pek çok farklı özelliklerinin bulunması etkili olmaktadır. Bluetooth hoparlör su geçirmez özelliği sayesinde su altında da kullanım sağlamaktadır. Bu kullanım suyun tüm derinliklerinde gerçekleşmemektedir. Hoparlörlerin farklı özelliklerine bağlı olarak 1 metreye ve daha az daha fazla olmak üzere kullanım sağlanması mümkün olmaktadır. Özellikle, havuz ve deniz gibi alanlarda müzik dinlenmek istendiğinde, bu hoparlör seçenekleri kullanıcıların tercih ettikleri seçenekler olmaktadır. Suyun altında kullanım imkanı sağlayan bu bluetooth hoparlör seçenekleri, kişilerin taşınmasını da kolaylaştırmaktadır. Suyun altında kullanımın en verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi adına küçük bir boyutta olması da önemlidir. Bluetooth hoparlör küçük olması ile sadece taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Taşıma kolaylıklarının yanı sıra, taşınma esnasında sonra kullanıma başlandığı alanlarda da kolaylık sağlaması önemlidir. Özellikle suyun altında kullanılmak istenen bir ürün seçeneğinin küçük olması oldukça önemlidir. Kullanımın rahat bir şekilde sağlanabilmesi adına suyun altında küçük hoparlörlerin tercih edilmesi önemli olmaktadır. Büyük bir hoparlör ile su altında koruma sağlamak biraz daha zor olacağı için bu boydaki bluetooth cihazların kullanımı önerilmektedir. Su altında kullanımın verimli bir şekilde sağlanabilmesi adına kişilerin, bluetooth özelliğe sahip olan bir hoparlör tercih etmesi de önemli olmaktadır. Kablo gibi araçlar ile bağlantı sağlanabilen hoparlör seçenekleri su altında kullanıma uygun olmadıkları için bu tarz alanlarda kullanım ancak bluetooth hoparlör seçenekleri ile sağlanabilmektedir. Kişileri, daha özgür ve daha geniş bir alanda kullanıma en yakınlaştıran seçeneklerden ilki olarak bu ürün seçenekleri tercih edilebilir. Kişiler, bu konuda bir öneri almak istediklerinde de hangi alanlarda kullanım gerçekleştireceklerini belirtirler ise daha verimli sonuç almaları mümkün olacaktır. Sadece su altında kullanım için değil, diğer alanlarda kullanım için de küçük bir hoparlör tercihi kişileri için daha uygun olabilmektedir. Böylelikle kullanıcılar hem daha rahat bir taşıma hem de daha kolay bir şekilde hoparlörün dış etkenlerden korunmasını sağlayabilmektedir. Bu gibi avantajların yanı sıra, ses kalitesinin de oldukça üst düzeyde olduğu bu ürün seçeneklerinde kullanım, kişilerin kendi tercihine bağlı olmakla birlikte birçok farklı cihaz ile entegre edilerek de gerçekleştirilebilmektedir. Hangi ortam olur ise olsun kişiler, bu hoparlör modelleri ile kesintisiz ve net bir şekilde kullanım sağlayabilmektedir.

Mini Bluetooth Hoparlör Özellikleri

Bluetooth hoparlör bass seslerinin çok daha net bir şekilde duyulabilmesi için oldukça faydalı seçeneklerin başında gelmektedir. Müzik dinlemek herkesin gerçekleştirdiği keyif bir aktivite olmaktadır. Ancak bu durumun yanı sıra, profesyonel olarak icra edilen bir meslek olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda çalışan kişiler için seslerin çok net ve yüksek bir şekilde hatasız olarak duyulabilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle, alınacak olan hoparlör modelinin hem bağlantısı esnasında hem de sesin çıkışı anında kullanıcılara en kaliteli sonuçları veriyor olması oldukça önemlidir. Kullanıcılar hem profesyonel alanlarda hem de günlük hayatlarında bluetooth hoparlör modellerini kullanabilmektedir. Bu nedenle, ürün seçeneklerini sadece eğlence aracı olarak görmek doğru olmamaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra, kullanıcıların profesyonel hayatlarında da kullanımlarını mümkün kılmaktadır. Alınacak olan bluetooth hoparlör öneri seçeneklerinde kişilerin meslekleri ve günlük hayatta bu modeldeki hoparlörleri ne gibi alanlarda kullanacakları da önemli olmaktadır. Müzik gruplarında ve müziğin düzenlenmesi aşamasında çalışan kişiler açısından da kullanımı mümkün olan bu ürün modelleri, taşınabilirlik sayesinde iş hayatını tek bir alana sıkışmaktan kurtarmaya da yardımcı olmaktadır. Bu sayede, çalışılmak istenen her alanda bluetooth özellik sayesinde kişiler istedikleri cihazlar ile hoparlörlerini bağlayarak kullanıma başlayabilir. Bu sayede, hem açık hem de kapalı alanlarda seslerin kaliteli ve düzgün bir şekilde duyulması sağlanmaktadır. Alınacak olan kablosuz ürün modellerinde, bu özellikler kullanım alanını genişleten ve kullanıcıların da çeşitlenmesine yardımcı olmaktadır. Her meslek grubunun ve özellikle müzik prodüksiyonu ile uğraşan kişilerin kullanımına hizmet eden bu modeller, kişilere oldukça kolaylaştırıcı özellikler sunmaktadır. Alınacak olan bir adet kablosuz hoparlörler ile pek çok farklı aktivite gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Hem profesyonel iş hayatında müzik gibi alanlarda hizmet veren kişilerin kullanımı için hem de günlük hayatta istenilen her alanda kesintisiz müzik dinleyebilmek isteyen kişiler için oldukça faydalı bir ürün olmaktadır. Bu özelliklerin ve kullanım alanlarının da yanı sıra, telefon görüşmelerinin daha kaliteli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Uzun sürecek telefon görüşmeleri boyunca telefonu el ile tutmak zorlayıcı olmaktadır. Bu gibi durumlarda da telefon ile bağlantı gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle, çok fazla alanda kullanım mümkün olmaktadır.

Devamını Oku
Ücretsiz Gönderim
250 TL ve üzeri siparişlerde
kargo gönderimi ücretsizdir.
%100 Güvenli SSL
MasterCard / Visa
Kredi kartları ile güvenli alışveriş
Pazartesi / Cuma 09:00-16:30 ARASI DESTEK
Bizi arayabilir, destek talebi oluşturabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Mastercard
Visa
Iyzico
Secured by Sectigo
Pci Dss
Toplanan verilerle ilgili detaylara Çerez Politikası sayfasından ulaşabilirsiniz. Tamam
14.08.2022 04:19:23